Štěpán a Melanie Matějkovi

 Jsme 6členná rodina žijící na venkově v Jindřichovicích pod Smrkem. V naší rodině stojí radost ze života a zdravý životní styl na 1. místě.

Naší vášní jsou divoké byliny a všechny možné způsoby jejich využití. Soustřeďujeme se nejen na detoxikaci organizmu, ale i na psychickou rovnováhu.

Pomáháme nejen rodinám s dětmi skrze znovuobnovení kontaktu s přírodou, najít cestu k řešení zdravotních potíží a získání své opravdové síly pro život.

Naše zkušenosti s vámi sdílíme na stránkách www.silaprozivot.com a stejnojmenném YouTube kanále.

Anotace:
Proč jsou zdravé děti zdravé

Mnoho rodičů hledá řešení zdravotních potíží, kterými trpí jejich děti. V naší práci upozorňujeme na vlivy, které zdravotní potíže způsobují, a nabízíme možná řešení spojená s detoxikací organizmu a vhodnou, vitální a divokou stravou.

Co praktického vstup rodičům přinese?
Inspiraci ke změně životního stylu, nové informace o detoxikaci zvláště u dětí, důležité poznatky o využití divokých bylin ve stravě a  návod, jak se “krok za krokem” vydat směrem ke zdravějšímu životu. Se správnými informacemi je snažší vyhnout se vlivům, které na nás mají negativní dopad. Vytvoří se tak místo a energie pro pozitivní změny.

Proč je toto téma důležité?
Chronické choroby, nedostatek energie, alergie, deprese a únava dnes představují velký problém. Pokud jimi trpíme, nemůžeme plně rozvinout svůj potenciál. Naší vizí je podpořit rodiče právě v rozvinutí jejich síly pro život, aby se mohli naplno starat o své děti a vytvořili tak základ pro optimistickou budoucnost.

Ilustrace květinyIlustrace květinyIlustrace květiny