manželé Kopřivovi

Filozofie přístupu Respektovat a být respektován (R+R) vychází z přesvědčení, že vedení druhých lidí, dětí stejně jako dospělých, založené na uplatňování moci a síly je vyčerpávající a má negativní dopad na plnění úkolů, sebeúctu zúčastněných i jejich vzájemné vztahy.

EkoBioRodina

Soutěž pro všechny kreativce, kterým to myslí ekologicky a bio.

Terezie Dubinová

Nahlédneme ke kořenům ženské spirituality, ženského propojení se Zemí a Nebem v dobách starověku. Tato dávná moudrost se nyní probouzí a vrací s velikou silou a naléhavostí a v kvantové době nám může být velikou inspirací a oporou.

Marie Noe

Těhotenství a narození dítěte je pro mnoho žen přelomovým obdobím i v otázce stravování. Začnou se více zamýšlet nad tím, co samy jí a zejména jak a čím živit své dítě. Všechny matky chtějí pro své děti samozřejmě to nejlepší.

Katarína Zatovičová

Miminka si svojí cestu na tento svět pamatují a tento silně citový a emoční zážitek je pak ovlivňuje na celý život – důkazy o tom přináší nejen prenatální psychologie.

Meredith Small

Vysvětlím, jak se v této rané fázi života prolínají kultura a biologie a jak je “dobré” rodičovství relativní pojem v závislosti na kultuře. Na příkladech z celého světa proti sobě postavám systém výchovy na Západě a jinde.

Barbara Hanachová

dva roky jsem působila jako soukromá PA v Brně a okolí, od roku 2009 PA v Londýně (Whipps Cross Hospital – Barts Health NHS Trust), podporuji domácí porody

Zuna

Dokumentárny film ZUNA zobrazuje príbehy štyroch žien a ich pohľad na prirodzený pôrod.

Jiří Šupa

Diskusní skupina je určená mužům, kteří chtějí sdílet svoje zkušenosti v rolích otců. Příchod dítěte/dětí do vztahu se ženou vybízí muže k zaujmutí nové životní role – otce.

Petra Steinerová

Mnoho kurzů, knih provádí ženy těhotenstvím a připravuje na porod a málo hovoří, kromě kojení a péči o dítě, o náročnosti nadcházejícího období, potřeby péče o ženu a celou novou rodinu.

Ilustrace květinyIlustrace květinyIlustrace květiny