Jak to vypadá, když porod nebolí

Na přednášce se dozvíte, jak se Martina dostala k tomu, co dělá, a budeme si povídat o tom, proč tolik žen porod bolí. Zboříme nejčastější mýty o porodu a podíváme se na to, jak je to ve skutečnosti.

V dnešní době si ženy často lámou hlavu s tím, jak vlastně mají přirozeně porodit, a často se dozví, že v našich podmínkách to jde těžko nebo vůbec. Když už cestu najdou, zdá se, že bez dlouhé práce na sobě to není možné. Opak je ale pravdou, u porodu je nejdůležitější se uvolnit, naladit na sebe a na miminko a nestresovat se – jak to ale udělat? Většina žen se děsí toho, že to bude největší bolest v jejich životě, že to dopadne úplně jinak – snad dobře a že neví, co je čeká.
Ve skutečnosti se stačí dozvědět jak je to s porodem doopravdy namísto mýtů a hrůzostrašných příběhů. Napadlo Vás někdy, že se můžete vždycky rozhodnout, jak svůj porod prožijete? Budeme mluvit i o tom, co dělají jinak ženy, které se rozhodly porodit přirozeně bezbolestně a užít si porod jako nejkrásnější zážitek ve svém životě.

Věřte tomu, že je to možné i u nás v České republice, nehledě na to, kde se rozhodnete přivést svoje miminko na svět.

Martina Bartošová

So 12:00 – 13:30

Ilustrace květinyIlustrace květinyIlustrace květiny