Nošení dětí v šátku

vázání dětí do šátků se společně naučíme úvazy pro nošení nejmenších miminek. Konkrétně procvičíme tyto úvazy:
– kolíbka v kříži s kapsou
– kolíbka ve dvojitém kříži
– vertikální úvaz kříž s kapsou uvnitř
– vertikální úvaz ve dvojitém kříži

Dále si budeme povídat o zásadách správného nošení dítěte v šátku, řekneme si, jak miminko do šátku dostat a jak ho vyndat a položit, aniž by se probudilo:-)
Dozvíte se, jaké jsou rozdíly nošení v zimě a v létě, omakáte si vhodné oblečení pro miminko i pro nosiče, budete vědět, co to je funkční prádlo, nosicí bunda nebo zateplovací kapsa.
Mezi vázáním Vám předáme praktické zkušenosti s nošením dětí a povíme si o výhodách šátku ve městě, na výletech i v obchodech.

Kdo nemá svůj šátek, může si ho u nás zapůjčit. Doporučujeme donést si vlastní panenku (na prodejně jsou k dispozici v omezeném množství) nebo můžete přijít s vlastním miminkem. Na prodejně je prostor miminko nakojit a přebalit.

Po skončení kurzu se Vám budeme individuálně věnovat a poradíme s veškerými Vašimi dotazy. Lektorka Vám pomůže s výběrem konkrétního šátku, zorientuje Vás mezi značkami šátků, vybere pro Vás správnou délku šátku, poví o různých materiálech, o rozdílných vlastnostech i údržbě šátku a v neposlední řadě i o ceně.
Linda Vrátníčková, Brána k dětem, Josefská 1, kapacita omezena, je dobré se přihlásit předem na adrese lucka2@email.cz, cena 120 Kč.

St 15:00 – 17:00

Ilustrace květinyIlustrace květinyIlustrace květiny